Głos sumienia Witolda

Autor: Jan Jeż Jarocki, Gatunek: Przekład, Dodano: 03 sierpnia 2016, 21:59:29, Tagi:  CZAS NA KLOC WYDAL KLOC

Komentarze (14)

 • następny kloc będzie miał moc !

 • to gdzie ten kloc ?

 • czuję nadchodzącą kloca moc

 • zesrał się tucznik
  we własnym gównie leży
  kupa paruje

 • w gównie leży
  tarza się stary tucznik
  szynki masuje

 • Witolda twórczość
  haiku sobie pisze
  Marcin pochwali

 • codzienne kloce
  tucznik na posterunku
  nasrał pod siebie

 • dupy lizanie
  czułe słówka Marcinka
  Witold radosny

 • trzecioligowcy
  w dupę sobie włażą
  słoma z butów

 • Witold dał dupy
  brak go w antologii
  Marcin zaruchał


 • Marcinek trzecia liga poetycka napisał :

  "Pokazałeś klasę, Witku! Jestem często w dołku twórczym, knocę koszmarnie, nie zawsze mnie stać na takie męskie gesty. Ale mi dajesz przykład. Dzięki! W haiku zaś (to znaczy osobiście cenię "parahaiku" i takie mam na myśli) wyrastasz na Liternetowego mistrza, niczego nie ujmując na przykład Krysi:)"


  Liternetowy mistrz -buahahahah :) jak cała antologia wydana przez Nizurskiego jest jak te kloce Stankiewicza to poprosze o 3 te pozycję co będe miała czym rozpalać w kominku buahahha :) Nizurski ale z ciebie tandeciarz , tak jak pisze Jarocki trzecia liga -a te twoje bohomazy to piata liga malarska , zwykły student ASP w Gdańsku maluje lepiej niż ty cieniasie ...

 • Coco, bredzisz. Obrażasz nie tylko Marcina ale wszystkich którzy umieścili swoje wiersze w książkach. Mnie również, bo kilka moich też się tam znalazło. Co do rozumienia innych rzeczy nie będę się wypowiadał, bo musi minąć kilka lub kilkanaście lat. Przestań tyle jęczeć w komentarzach tylko rób sztukę skoro ci tak na niej zależy i tak się o nią troszczysz. Co do obrazów to nawet nie skomentuję, bo musiałabyś mieć jakieś doświadczenie w malowaniu. Znasz się na tym? Pokaż swoje prace (prócz kolaży) to ocenię, jeśli nie dojrzość to przynajmniej technikę lub przy większej liczbie prac, twój styl, rozpoznawalne charakterystyczne elementy.

 • Ludwigu może i bredzę i gdzie tu obrażanie Marcina ? mam swoje zdanie na jego temat i na temat jego twórczośći , która nie jest najwyższych lotów zarówno na płaszczyźnie poetyckiej jak i malarskiej... takie bohomazy jak on tworzy to średnia krajowa, nie wiem czy jesteś na fali i czy widziałeś np relację z VIII Ogólnopolskiej Wystawy Najlepsze Dyplomy ASP 2016 w Gdańsku ? Mam znajomego w Gdańsku i mi podesłał wiele zdjęć prac studentów ... i widzę różnicę , malarstwo Niziurskiego niczym nie zachwyca , jest toporne strasznie i tandetne ... ruch pędzla często przypadkowy i nieprzemyslany ../ do tego kompozycja o kant dupy obić ... i wiem co mówię bo oglądam setki obrazów codziennie i nawet na ebay-u komercyjne malarstwo jest o 5 poziomów wyżej niż bohomazy Marcinka... czyli robi się pustka artystyczna w jego wydaniu ....

  I co mnie obchodzi kto co umieścił w książkach ? Niziurski wydał szmirę i tyle, nikt tego nie kupi i tylko na rozpałkę posłuży ... jak widzę co mu się na liternecie podoba i jak się gównem zachwyca to widzę jaki poziom może mieć ta antologia przez niego skompletowana , oczywiście rozumiem, że będziesz go bronił , bo Cię umieścił w tym podwórkowym wydaniu bzdetów liternetowych :)

  i nie trzeba mieć doświadczenia w malowaniu by stwierdzić czy coś jest dobre czy przeciętne na poziomie zwykłego kursu plastycznego , tak jak krytyk filmowy nie musi mieć na koncie własnych filmów by wypowiedzieć się na temat innego

 • Nie chodzi o posiadanie własnych dzieł, żeby krytykować cudze, zgadza się, ale jeśli nie znasz się na tym, twoja opinia będzie tylko i wyłącznie kwestią gustu, a nie prawdziwym rozpoznaniem.

  Marcina nie bronię dlatego, że mogłem pojawić się z kilkoma tekstami w antologii. Pewnie są w niej lepsze o gorsze teksty. I co z tego? Przecież to nie twoje zmartwienie czy ktoś to kupi czy nie. Tego nikt nie musi kupować. Niech leży latami. Przy obecnej tendencji poetyckiej może się okazać po latach, że są w tych książeczkach jakieś dzieła ;-)
  Druga sprawa, że cały czas się miotasz, krytykujesz (czasem masz rację) a stoisz w miejscu, skupiając się na zwykłych wyżywkach krytycznych lub zwykłych hejtach. Kiedy masz czas na pisanie czegoś wartościowego jeśli cały czas siedzisz na liternecie przy takiej rozrywce? Coco, dawaj jakieś teksty. Chcę poczytać twoje teksty, a nie tylko jazdy po Stankiewiczach, Marcinach i jakieś powtarzalne pierdzenia z Jeżem. Po co marnujesz moc na takie bzdury?

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się