Lot Valerii

Autor: Jan Jeż Jarocki, Gatunek: Dramat, Dodano: 16 czerwca 2016, 23:12:51

glupia Walerko,  powiedz, czy to prawda, ze dyskutujesz ze Stankiewiczem o swoich szczegolach anatomicznych? On tak wszedzie opowiada: "...pewnie ja to zabolało i w odpowiedzi na to, wyleciała z tą łechtaczką i moją nieumiejętnością całowania." 
Naprawde wylatujesz z łechtaczką, jak cie zaboli?

Komentarze (14)

 • Dodam jeszcze komentarz Stankiewicza na temat Valerki :

  "Valeria, w prawdziwej odsłonie.
  Nareszcie pokazujesz tę właściwą twarzyczkę - małej mściwej pseudo-świętoszki. Może pochwal się też czytelnikom, dlaczego cię facet zostawił? Czyżby twoja łechtaczka i usteczka mu nie pasowały zanadto. "
  _________________________________
  I to napisał tucznik który dba o dobro portalu i o dobro wypowiedzi , coś chyba tu nie tak ...

 • tucznik - czytaj Witold Stankiewicz

 • Biedna Coco, oj biedna. Szukasz sobie pana na siłę i ślepo. Cytujesz tu fragment, bez podania kontekstu. Tak chcesz realizować funkcje krytyka?
  Toż lepiej się nadajesz do funkcji demagoga, spin doctora.

 • Cytuje twoje słowa Stankiewicz, i się od tego nie uwolnisz, a skoro brak kontekstu to podrzuć link gdzie te słowa powiedziałeś , niech wszyscy zobaczą , no chyba że się boisz ....

 • A cytuj sobie nawet wtedy, gdy będziesz robiła cytologię. Tylko na cito ją zrób, Coco. Janek ci zapewne pomoże, bo to znany cytolog.

 • Uważaj jednak, by ci Janek badania per rectum przy okazji nie zrobił. On to uwielbia, ale z płcią może być pewien problem, bo mi proponował, a ja nie gustuje w jeżowatych chłopcach po piędziestce. W ogóle w chłopakach nie gustuję, ale nie chciałem ranić jego delikatnych uczuć. Ja tam nie mam nic przeciwko inaczej kochających, bo to ich sprawa prywatna. Niemniej jednak Janek, zaskoczył mnie takim wyznaniem, bo łącząc toż ochotą do kopania po szynach jawi się jakoś dziwnie. Nie uważasz?

 • kochającym^ łacząc to z
  ^

 • no i się wystraszył tucznik , najpierw nabroi a potem głupa pali o jakiejś cytologii , nie ładnie tak obrażać ludzi i to w Twoim wydaniu Stankiewicz, Ty który tu niby dbasz o poprawnośc wypowiedzi i każdego chcesz umoralniać , te słowa wyżej to twoje słowa skierowane do biednej Valerki która sie pogubiła w życiu , a ty ją tak podle wykorzystałeś , oj nie ładnie ... Przykład Twojej dwulicowości niestety , i nie ojcuj tu mi więcej, bo nie będe brała udziału w Twoich gierkach uzdrowiania portalu, na którym ty , tylko zamęt robisz ... I nadal proszę o link do tej rozmowy z której niby nic nie zrozumiałam jak obrażałeś Valerke w niewybredny chamski sposób !

 • Coco,
  gdybym był dwulicowy, to bym skorzystał z propozycji spotkania się z Valerką. A że nie jestem, to odpowiedź była jasna i prosta. Uraziło ja to i wyleciała ze swoimi organami, po czym uzyskała powyższa odpowiedź.W kwestii dwulicowości Coco, to znam tu taką jedna panienkę z misja do spełnienia, która najpierw obiecuje, że nie będzie Valerii gnębiła, a następnie sprawia jej to przyjemność najwyraźniej. Zresztą jej obietnice są warte idei fix jej Boga. Nie będę jednak wymieniał wprost o kogo chodzi. ONA BĘDZIE WIEDZIAŁA NAJLEPIEJ. Pojęcie honoru to dla niej coś na ksztat papieru toaletowego wielokrotnego użytku.

 • Zostawcie valerkę w spokoju. To tylko kura. Nie wie, że jest rosołem. Ona nie chce tego wiedzieć, by coś zmienić. Jarocki ma swój świat, to i valerka ma swój.

 • No cóż, Coco, jesteś żałosną dziewczyną, której imponują żałośni ludzie.
  Żal mi ciebie i tych ludzi. Myślę sobie, że w życiu prywatnym odgrywasz kogoś innego. Twoja idolka-poetka, o której tak się wypowiadałaś tu z podziwem popełniła samobójstwo, jak sama wiesz. Nie zastanowiło cię to pewnie nigdy - dlaczego je popełniła? To ci odpowiem - ponieważ sama siebie nienawidziła. Taki jest powód autoagresji. Wytłumaczenie jest banalne. Chcesz iść taka samą drogą? To idź, nikt ci tego nie zabroni. Ziernia cię tak samo oleje i osra jak inni. Tego też ci nikt nie zabroni, żeby ktoś narobił na ciebie. Ja tego nie zamierzam.

 • Prosiłem Coco o coś i obiecała mi, że nie będzie tego robią. Tu pokazuje tylko swoją słabość i okrucieństwo drzemiące w niej. Rozczarowuje mnie któryś już raz z rzędu. Zresztą nie tylko ona, ale to mniej istotne. A ja nadal mam ochotę jej bronić, bo silnych nie trzeba, sami sobie poradzą.

 • Jeśli sądzisz ,że kiedykolwiek i kogokolwiek się wystraszę, Coco, to jesteś jeszcze bardziej nierozsądna od Valerii, którą okrutnie gnębisz, dając przykład chwiejności emocjonalnej i braku skrupułów. Obiecałaś mi coś i nie dotrzymałaś danego słowa. To po prostu podłe zachowanie.

 • Coco, Jarotzki, jamniki!!!
  Do nory!!!
  Szukać borsuka!!!
  :)))

Musisz być zalogowany, żeby dodawać komentarze. Zaloguj się
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się